Dienstregeling Buurtbus Vilsteren 03 september 2018 (Lijndienst 568)
Dalfsen station  7.29  8.59  10.29  11.59  13:29  14.59  16:29 17.59
Kasteel Rechteren  7.33  9.03  10.33  12:03  13:33  15:03  16:33 18.03
Tolhuisweg (Madrid)  7.35  9.05  10.35  12:05  13:35  15:05  16:35 18:05
Vilsteren (huize Vilsteren)  7.38  9.08  10.38  12:08  13:38  15:08  16:38 18:08
Vilsterse allee (Gasunie)  7.41  9.11  10.41  12:11  13:41  15:11  16:41 18:11
Vilstersedijk (Heileuver)  7.44  9.14  10.44  12:14  13:44  15:14  16:44 18:14
Dalmsholterweg (Marshoeve)  7.47  9.17  10.47  12:17  13:47  15:17  16:47 18:17
Lemelerberg Restaurant  7.51  9.21  10.51  12:21  13.51  15:21  16.51 18.21
Lemele kerk  7.54  9.24  10.54  12:24  13.54  15:24  16.54 18:24
Lemele Imminkhoeve  7.55  9.25  10.55  12:25  13.55  15:25  16.55 18:25
Camping Lemeleresch  7.57  9.27  10.57  12.27  13.57  15.27  16.57  18.27
Nieuwe brug  8.00  9.30  11.00  12.30  14.00  15.30  17.00  18.30
Giethemerkerkpad  8.02  9.32  11.02  12.32  14.02  15.32  17.02  18.32
Station Ommen  8.04  9.34  11.04  12:34  14:04  15:34  17:04  18:34
Ommen Centrum  8.07  9.37  11.07  12:37  14:07  15:37  17:07  18:37
Ommen Chevalleraustraat  8.09  9.39  11.09  12:39  14:09  15:39  17:09  18:40
Ommen Danteweg  8.10  9.40  11.10  12.40  14.10  15.40  17.10  18.42
Ommen Markt  8.12  9.42  11.12  12:42  14:12  15:43  17:12  18:43
Station Ommen  8.16  9.46  11.16  12:46  14:16  15:46  17:16  18:46
Ommen Giethemerkerkpad  8.18  9.48  11:18  12:48  14:18  15:48  17:18  18:48
Nieuwe brug  8.20  9.50  11:20  12:50  14:20  15:50  17:20  18:50
Camping Lemeleresch  8.23  9.53  11:23  12:53  14:23  15:53  17:23  18:53
Lemele Imminkhoeve  8.25  9.55  11:25  12.55  14:25  15.55  17:25  18:55
Lemele kerk  8.26  9.56  11.26  12.56  14.26  15.56  17.26  18.56
Lemelerberg restaurant  8.29  9.59  11.29  12.59  14.29  15.59  17.29  18.59
Marshoeve  8.33  10.03  11.33  13.03  14.33  16.03  17.33  19.03
Vilstersedijk (Heileuver)  8.36  10.06  11:36  13:06  14:36  16:06  17:36  19:06
Vilsterse allee (Gasunie)  8.39  10.09  11:39  13:09  14:39  16:09  17:39  19:09
Vilsteren (huize Vilsteren  8.42  10.12  11.42  13.12  14.42  16:12  17.42  19.12
Tolhuisweg (Madrid)  7.15  8.45  10.15  11:45  13:15  14:45  16:15  17:45
Kasteel Rechteren  7.17  8.47  10.17  11:47  13:17  14:47  16:17  17:47
Dalfsen station  7.21  8.51  10.21  11:51  13:21  14:51  16:21  17:51
Dalfsen WZC Rosengaerde  7.25  8.55  10.25  11.55  13.25  14.55  16.25  17.55
Dalfsen Gemeentehuis  7.27  8.57  10.27  11.57  13.27  14.57  16.27  17.57
Dalfsen station  7.29  8.59  10.29  11.59  13.29  15.59  16.29  17.59

Dienstregeling vanaf 10 december 2017

De buurtbus rijdt op werkdagen van 07:12 – 19:12 uur.

Op zaterdag, zondag en feestdagen wordt er niet gereden.

Ook kunt u reisadvies inwinnen via www.9292.nl